O co Nam chodzi?

Tworzymy galerię prac wysyłanych do konkursu na Logo ESK 2016, ponieważ chcemy wzbudzić debatę na temat podjętych przez przez komisję decyzji. Pewnie ich nie zmienimy, ale niech przynajmniej wszyscy zobaczą jakie prace brały udział w konkursie, ponieważ to też jest kawałek kultury.

 

Z uwagi na to, że nie mamy możliwości zweryfikowania, czy faktycznie otrzymywane projekty dotarły na czas i były brane pod uwagę. Prosimy wszystkich o rozwagę i zdrowy rozsądek.

Dodajemy wszystkie projekty, ponieważ szanujemy czas przez Was spędzony nad projektem, doceniamy każdą pracę, komentujcie prace z szacunkiem!

Nie zarządzamy prawami autorskimi do umieszczanych prac. Wszelkie działania możliwe do dokonanie przez przeglądarkę internetową takie jak kopiowanie i pobieranie wyświetlonych obrazów nie podlegają naszej kontroli.

Przesłanie pracy do naszej galerii jest jednoznaczne ze zgodą na jej publikację w domenie logoesk2016.pl

Nie odpowiadamy również za treść wpisów i opinii wyrażanych w komentarzach, wpisy zawierające słowa wulgarne nie będą dodawane.

 

Przemilczanie pewnych spraw stwarza pole do działania wyobraźni. – Skoro o tym nie piszą to coś w tym musi być, a więc… itd. I prasa sobie, a „wieść gminna” sobie, rosnąc nieustannie, jak owa plotka w arii Rossiniego. Bo jedyną radą na plotkę jest – prawda.

Stefan KisielewskiMożliwość komentowania jest wyłączona.